Hakkımızda

Hacıyatmaz mizah ve eleştiri sitesi taraflı olduğunu utanmadan sıkılmadan ve kıvırmadan açık açık itiraf eder. Hacıyatmaz her zaman gülen ve güldürenden yana taraftır! üstelik güldürüpte  düşündüreni daha çok sever ve kayırır. 

Hacıyatmaz gerek günlük taze haberleri gerekse bayat haberleri akrobatik Türkçe ilkelerine bağlı kalarak çekiştirebilir, mıncıklayabilir ve hatta yeniden pişirip önünüze koyabilir yerseniz tabi!

Hacıyatmaz kendisini takip eden ve ettirene kesinlikle ajan gözüyle bakmaz! sadece gülüp geçer hatta takip etme ve ettirme konusunda ısrar eden olursa peşinen söyleyelim bir avuç kahkaha ve bir avuç düşünceden başka ikram edecek bir şeyimiz yok.

Hacıyatmaz halkın mutluluğu sözkonusu olduğunda kelimeleri acayip şekilde esnetip gevşetebilir ve anlamlara birkaç takla attırabilir. Hacıyatmaz bazan kurgu yapabilir, kafasından uydurabilir, hayal edebilir ve hatta kafanızda dolaşan tilkilerden biri olabilir. Teyyakkuzda olun sizde her an gıdıklanabilirsiniz.

Hacıyatmaz aşırı ciddiyete, her türlü resmiyete, aşırı kaşıntı ve kasıntılara karşıdır. Buna karşın müdürler, memurlar ceolar, devlet erkanı, asosyaller, yalnızlar, evde kalmışlar, dışlanmışlar, sosyete takımları vb zat ve gruplar bir ara gizlice gevşemek gülmek ve neşelenmek isterseniz size sosyal rehabilitasyon babında bir kıyağım olsun. Kapınızı kapatın veya internet olan ücra bir köşeye geçin ve acil gülme butonunuz www.hacıyatmaz.com’u tıklyarak kahkaha krizine tutulabilirsiniz.

Öğrenciler, pozitif ve duyarlı insanlar, gülen ve güldürmeyi sevenler siz zaten doğal ortağımızsınız. Yine de hayatın sıkıcılığından, stresten, monotondan kaçmak istediğinizde acil neşe butonunuz www.hacıyatmaz.com’u utanmadan sıkılmadan yolgeçen hanınız gibi tıklayabilirsiniz.

Son olarak Hacıyatmaz da yazılan ve çizilen herşeyin herhangi bir kişi ve kurumu hedef almadığı, mizahi ve kurgu olup,  maksadının sadece gülmek, güldürmek ve eleştirmek olduğundan hiçbir mahkeme ve davayla uğraşmak istemediğmizi açık açık beyan ediyoruz.

HACIYATMAZ ADINA RAMAZAN ALTUNÖZ