ŞOKKK! BAZI SİYASETÇİLERİN GERİ DÖNÜŞÜME UĞRADIĞI ORTAYA ÇIKTI

0
2.558

Her gün gereksiz yere medya ve meydanları babasının malı gibi hiç utanmadan sıkılmadan meşgul edip buralarda  bağırarak  aynı şeyleri millet salakmış gibi  tekrar eden,  vatandaşı azarlayıp üstüne hakaret edip milletin kafasını ütüleyen  bazı siyasetçilerin olduğu duyumunu aldık. Bunun üzerine derhal harekete geçen İnsan Geri Dönüşüm Merkezi çok kaliteli imitasyon konferans ve mitingler organize ederek bu siyasetçileri baş geveze olarak davet eder. Bu şekilde tuzağa düşürülüp yakalananlar derhal İGDM ye götürülüp yargılanır.

İGDM de yargılama ve ceza bölgesine sevk:

    Bunlara yarattıkları çevre, ses ve zihinsel kirlilikten dolayı acilen siyaset yasağı getirilir. Çok bağıran, çok öfkelenen bu insanlar suç oranlarına göre Sibirya, Grönland ve kutuplar gibi bölgelere derhal gönderilir.

Yeni hayata uyum ve  değerlendirme:

     Derin sessizlik ve inziva üzerine uzaktan eğitim yoluyla önce yüksek lisans sonra doktora eğitimini başarıyla tamamlayan ve iyi hal gösteren olursa denetimli serbestlikten faydalandırılarak işitme ve konuşma engelliler için kullanılan işaret dili eğitimine tabi tutulmalıdır. Ardından süresiz olarak televizyonlarda sağ alt köşede her saat başı haberlerini hatta bazı magazin ve siyaset programlarını işaret diliyle anlatma işi verilmelidir.

   Bu işte belli bir süre sorunsuz çalışıp iyi halden sınıf atlamak isteyenlere sessiz sinema filmlerinde daimi figüranlık rolü verilebilir. Bu zatların bir kısmı da zorunlu gönüllü olarak çocuk yuvalarında çocuklara tıp(1-2-3 tıp deyip susmak) oynatma görevi verilmelidir.

HacıYatmaz